Lukujärjestyksessä muutos 2020-2021

Hyvä Samuli Elorannan tunneille osallistuja. 

Valitettavasti joudumme perumaan Samuli Elorannan tunnit kaudella 2020-2021 vähäisen osallistuja määrän vuoksi. Opettaja ei pystynyt odottamaan kauden alkuun tuntien täyttymistä, joten hän joutui valitettavasti perumaan kokonaan tulonsa Poriin. Emme harmiksemme löytäneet ketään korvaavaa street lajien opettajaa Samulin tilalle näin nopealla aikataululla. 

Olemme kuitenkin sopineet katutanssilajien/tyylien tiiviskursseista muutaman Street lajin opettajan ja alan osaajan kanssa. Tiedotamme tulevista kursseista tanssikoulun nettisivuilla, SOMEssa, sekä koulumme tunneilla ja ilmoitustaululla. 

Samulin tunnit, joille olet nyt ilmoittautunut voit korvata lukujärjestyksessä löytyvillä koulumme muilla tunneilla tai vaihtoehtoisesti peruuttaa osallistumisesi. Yleisesti tuntien muutokset ja peruutukset tulisi tehdä kirjallisesti s-postilla.

Pahoittelemme suuresti tilannetta ja toivomme löytävämme hänen tilalleen uuden opettajan. 

Toivottavasti löydät kuitenkin toisen tunnin menetetyn tilalle ja pääset nauttimaan tanssista.